Наше обладнання

             Не шукайте причини для того, щоб виправдати свою бездіяльність. Здоров’я не можна купити, його можна зберегти та примножити власними зусиллями. Саме заняття фізичною культурою є найефективнішим засобом профілактики захворювань, забезпечення довголіття та організації змістовного дозвілля. Не витрачайте час даремно, не відкладайте заняття спортом на завтра.

      Якщо Вам важко почати самому, то зверніться до фахівців. Вам допоможуть досвідчені інструктори нашого тренажерного залу і ви зможете отримати методичну допомогу, а також консультації щодо організації саме ваших фізкультурно-оздоровчих занять.

       Наш тренажерний зал «Титан», оснащений сучасним професійним обладнанням фірми Vasil, кардіотренажерами фірми BH Sport, Johnson, House Fit. Ці тренажери добре відомі усім любителям спорту завдяки своїй надійності, ергономічністі, комфортності і безпечності занять для людей з різним рівнем фізичної підготовки. Загальна вага блінів у нашому залі становить більше 1000 кг, а гантельний ряд від 2 кг до 42 кг. Також в нашому арсеналі є грифи різних довжин та діаметрів, а також W і Z подібної форм. Різноманітні лавки та блочні тренажери на всі групи м’язів, степ платформи та різноманітні навантажувачі.

Ви можете обрати для себе:

– самостійне тренування, наші професійні інструктори допоможуть Вам у цьому, ознайомлять із залом, покажуть як працювати на тому чи іншому тренажері.
– індивідуальне тренування з інструктором

      Наші клієнти – це люди, для яких спорт – це стиль життя, які піклуються про своє здоров’я і йдуть в ногу з часом, раціонально і правильно витрачають свої кошти. Вони незалежні і впевнені в завтрашньому дні. Ми раді будемо бачити всіх, хто поділяє ідею про те, що спорт для багатьох з нас – спосіб життя, а гарне самопочуття – це норма, яка забезпечує успіх і впевненість у собі і завтрашньому дні!

Графік роботи тренажерного залу:

 Понеділок-П’ятниця з 9.00 до 22.00, 

Субота з 10.00 до 19.00 , Неділя — з 11.00 до 15.00

Телефон: 8 068 312 15 15