Полянський Антон - Таеквон-До

Володар чорного поясу (перший дан), Інструктор, Суддя 2-ої категорії, Двократний чемпіон України, чемпіон Львівської області.

Таеквон-До, в першу чергу, це мистецтво самозахисту. Засновником являється корейський генерал Чой Хон Хі. Ним була написана енциклопедія Таеквон-До, за якою і відбувається весь тренувальний процес. На сьогоднішній день існує декілька різних федерацій-послідовниць цього вчення, проте саме наша Федерація являється автентичною, із головним офісом у Відні.

Що дає Таеквон-До? Таеквон-До навчить Вас та/або вашу дитину вміти постояти за себе та за своїх близьких, дозволить бути постійно у формі та готовим до будь-яких ситуацій у житті.

На тренуваннях ми вчимося ефективно використовувати руки та ноги для свого самозахисту, розвиваємося всебічно (морально та фізично). Крім тренувань в програмі Федерації присутні різного роду семінари, спаринг-сесії та, звісно, змагання! Між іншим, змагання не тільки обласного та всеукраїнського рівнів, а ще й міжнародного. Також проводимо спортивні виїзні табори взимку та влітку та багато іншого!

Дні тренувань:

Пн-Вт-Ср-Чт на 19.30-21.30 старша група 10-16+; 
Пн-Ср-Пт на 11.00-12.00 діти 4-6 років

Copyright © 2021
Bastion Ukraine 2018-2021